У мережу потрапило відео, на якому відображена так звана група впливу Павлюка, яку організував чернівецький бізнесмен Ілля Павлюк у партії “Слуга народу”.

Нардепи провели таємну зустріч у Києві, в Маріїнському залі готелю “Україна”. Кадри були оприлюднені виключеним із партії депутатом Антоном Поляковим у Telegram.

Зустріч була організована не тільки Павлюком, а й соратником “сім’ї” Януковича Сергієм Тригубенком, який при експрезиденті був куратором вугільної промисловості.

На зустрічі були помічені: Ольга Кавун, Артем Дмитрук, Олексій Ковальов, Олексій Леонов, Микола Галушко, Павло Павлиш, Володимир Гевко, Володимир Тимофійчук, Олег Марусяк, Юлія Діденко, Олег Арсенюк, Юрій Кузбіт, Валерій Божик, Максим Заремський, Олександр Аліксійчук, Олександр Горобець, Зіновій Андрійович, Олена Лис, Ігор Негулевський, Олег Воронько, Максим Павлюк (племінник Іллі Павлюка), Олександр Ковальчук, Оксана Грищук, Сергій Бунін. Вони входять у групу Павлюка.

Повідомляється, що зустріч була присвячена голосування на засіданні Верховної Ради за законопроекти, вигідні групі Павлюка-Трегубенка.

Варто зазначити, що ще перед Новим роком, президент України Володимир Зеленський, допустив можливий розпуск Верховної Ради.

У розмові з учнями-учасниками Всеукраїнського форуму він згадав про депутатів дев’ятого скликання українського парламенту.

Нікому не кажіть, але вже пора міняти й цих, — зазначив президент.

Український лідер додав, що країні потрібні люди, які будуть здатні реалізовувати амбітні цілі. Нові ідеї, на його думку, дозволять підняти рівень добробуту громадян.

Нагадаємо, взимку, Зеленський висунув ультиматум уряду та нардепам. Він заявив, що чиновники повинні гідно виконувати завдання. Глава держави уважно слідкує за роботою кожного з депутатів фракції «Слуга народу».

Окрім того, президент ще раніше, зазначав:

 Ми хочемо, щоб вони розуміли, наскільки серйозна на них відповідальність. На них така відповідальність, що вони не мають права не ходити на роботу або телефонувати і про щось домовлятися з кимось. Щоб вони про це навіть не думали, коли якісь чоловіки або жінки серйозні будуть їм телефонувати і щось пропонувати. Я не хочу і не буду впливати на партію, на Верховну Раду, але якщо до нас дійдуть такі чутки, то у нас буде дуже серйозна розмова з депутатами. Та і впринципі, говорити вже не буде про що”, – сказав він.

Українці підтимують ініціативи президента, та хочуть аби він якнайшвидше розбирався з нардепами, які прийшли не змінювати країну, а красти. Пощади таким не буде.