Ірина Фаріон одна з найскандальніших персон в українській політиці. Її люблять і ненавидять за провокаційні висловлювання. Куди пропала екс-депутат і чим вона зараз займається, дізнавалася редакція Корупція.Інфо

Фаріон Ірина Дмитрівна народилася в 1964 році у Львові. Там вона провела все своє дитинство, закінчила школу і вирішила вступати до університету імені Івана Франка. У вищий навчальний заклад вона змогла вступити лише з другого разу на спеціальність українська філологія.

Популярне: "Всіх застрелимо, задушимо… всіх, хто…": Міністр МВС зробив скандальну заяву

У минулому скандальної націоналістки, яка в майбутньому яро відстоювала українську мову, є і цікаві моменти. Виявилося, що дівчина цікавилася політикою і в 1988 році вона стала членом КПРС і отримала свій партійний квиток. Юна Фаріон стала займатися улюбленою справою, пропагандою мови, ось тільки агітувала вона за використання російської, а не української. Пізніше Фаріон заперечувала свою причетність до комуністів, поки в Мережі не з'явилися документи, які підтверджують цей факт. Ірина швидко змінила стратегію, заявивши, що пробула там недовго і вже через рік вийшла з партії, хоча офіційно від квитка вона відмовилася тільки в 1991 році.

Після розвалу СРСР вона вирішує, що прийшла пора повернутися до української мови. Фаріон отримує кандидатську ступінь філологічних наук. Після цього, біографія Ірини покрита таємницями, вона ніколи не розповідала про те, як познайомилася з Тягнибоком, і чому той вирішив взяти її в свою партію. Але в 2005 році вона стала членом «Свободи». Буквально через рік жінка стала депутатом обласної Ради у Львові та розпочала свою активну діяльність.

У 2012 році вона стала народним депутатом України і очолила комітет з питань вищої освіти. З її діяльністю на своєму посту було пов'язано безліч скандалів. Ірина неодноразово намагалася привернути до себе увагу, влаштовуючи скандали з відомими зірками шоу-бізнесу та політичними діячами. Так вона намагалася оголосити легендарного українського виконавця Андрія Кузьменка (Скрябіна), персоною нон-грата за те що той використовує нецензурні вирази. Потім влаштувала перепалку з Михайлом Добкіним, називаючи того «ідіотом, блазнем і дурнем».

Величезний резонанс викликало і її спілкування з дітьми, коли Ірина заявила, що якщо 5-ти річні малюки не будуть називати один одного на український манер, тобто «Петя – Петрик», «Михайло – Михайлик» і так далі, то вони можуть збирати свої речі і їхати з України. У 2014 році вона знову намагалася пройти до Верховної Ради, але «Свобода» не набрала достатньої кількості голосів і жінка залишилася не при владі.Куди ж зникла політик. Незважаючи на те, що в політичному житті вона тепер не бере, менш скандальною від цього не стала. Відразу після її відставки, за даними порталу «Антикор», Фаріон вчинила спробу самогубства. Член партії Свобода повідомляв, що жінка впала в затяжну депресію, заявляючи, що нова влада знищить українську мову і націю. Сама Ірина цю інформацію не коментувала.

Останнім часом жінка знову дає про себе знати, заявляючи, що хоче повернутися в політику. Фаріон знову почала робити провокаційні заяви, сподіваючись відновити свій рейтинг.

Буквально в минулому році вона влаштувала жорстку перепалку з журналістом Дмитром Гордоном. Чоловік звинуватив її в роботі на Росію, після того, як жінка заявила, що всіх українців, які не говорять державною мовою потрібно позбавити роботи і виплат. Гордон звинувачував її в розпалювання міжнаціональної ворожнечі на замовлення Кремля. За словами Дмитра такі заяви може робити «або агент ФСБ, або психічно хвора людина». Фаріон, щоб довести свою невинність навіть пройшла детектор брехні, але зробити це в прямому ефірі відмовилася. Вона опублікувала відео проходження поліграфа у львівського експерта.

Крім скандальних заяв, цікавою стороною в життя Фаріон стали і відносини. Своє особисте життя вона ретельно приховує, роблячи з цього особливу таємницю і неспроста. Незважаючи на свою любов до української мови, перший її обранець виявився росіянином. Про це Ірина визнавалася в своєму інтерв'ю. Правда з Федором вони прожили разом недовго і навіть не побралися. Спільних знімків пари не збереглося.

Першим офіційним чоловіком ж Ірини став російськомовний бізнесмен Остап Семчишин. Він же і став батьком її дитини – дочки Софії.

До речі в його біографії теж є цікаві факти, чоловік звинувачувався в розкраданнях і підробці документів.

Зараз же Ірина зізнається, вона «самотня вовчиця».

Зараз Фаріон є професором «Львівської політехніки» та продовжує числитися в партії «Свобода». Ірина зізнавалася, що встигла стати невиїзною в Польщу за свої гасла. Незважаючи на це Фаріон активно продовжує нарощувати свій скандальний імідж. Так, буквально сьогодні вона назвала представників нетрадиційної орієнтації «хворою мерзотою».