Наразі пропагандисти РФ знаходяться у великій істериці, адже в мережу злили таємну розмову представників Бундесверу, які обговорювали варіант удару по Кримському мосту ракетами Tаrus з винищувача Dassault Rafale.

«Я не знаю, чи зможемо ми за короткий час, а йдеться про місяць, підготувати українців до виконання такого завдання. Який вигляд матиме атака Taurus на міст? З точки зору оперативної перспективи я не можу оцінити, як швидко українці зуміють навчитися планувати такі дії і як швидко відбудеться інтеграція», — сказав один із співрозмовників.

Представники Бундесверу також висловили думку, що Taurus вдасться знищити Кримський міст, якщо використовувати французький винищувач Dassault Rafale. Проте, говорять вони, для нього може знадобитися не 10 і навіть не 20 ракет.

Раніше, голова Українського центру безпеки та співпраці Сергій Кузан розказав, скільки Україні потрібно далекобійних ракет Taurus і як їх можуть використати Сили оборони.

Він нагадав, що це великі крилаті ракети, які призначені для ураження укріплень, бункерів, тобто досить захищених об’єктів, на відстані 300 і більше кілометрів.

«Тобто, фактично — вся протяжність Криму. А це означає, що і Керченський міст, і такі логістичні хаби як Джанкой з його залізницею — в зоні досяжності Taurus», — зауважив Кузан.

За словами аналітика, Україні потрібно багато далекобійних ракет, щоб наносити удари спочатку по системах протиповітряної оборони, по радарах ворога, його пускових установках.