Ексглава Офісу президента жартома запропонував колишньому судді-хабарнику свої послуги адвоката, але висунув умову.

Колишній глава Офісу президента Андрій Богдан, який нещодавно вульгарно пожартував над Аваковим, цього разу звернув увагу на екссуддю Дніпровського райсуду Києва Миколу Чауса і зробив йому “пропозицію”.

Відповідний пост Богдан опублікував у Facebook після того, як стало відомо про затримання Чауса НАБУ.

Так, ексглава ОП запропонував екссудді “всіх здати” і пообіцяв його в такому разі свої адвокатські послуги.

“Микола Олексійович, а пам’ятаєте як все починалося? Давайте так – я вас захищаю, а ви всіх здаєте в обмін на свободу? І тих і этих. Осінь прийде – обох посадимо!” – написав Богдан.

Нагадаємо, з колишнім суддею Миколою Чаусом, який зараз у розшуку в Україні за хабарництво та перебуває на території Молдови, раніше розгорівся цілий “серіал”:

Спочатку стало відомо, що невідомі викрали Миколу Чауса й вивезли його з Молдови. ДО того ж сам викрадений публікував відео в інтернеті.

30 липня Миколу Чауса несподівано виявили в одному з сіл Вінницької області. Він заявив, що його викрали і вивезли з Молдови.

Поліція збиралася передати суддю НАБУ, але його несподівано перехопила СБУ і повезла до Києва.

Далі співробітники НАБУ на трасі переслідували машину СБУ і вимагали зупинитися.

1 серпня адвокат судді Миколи Чауса Ростислав Кравець дізнався, де перебуває його підзахисний, і заявив, що він отримує медичну допомогу, оскільки стан його здоров’я незадовільний.

3 серпня НАБУ заявила, що затримала Чауса на території лікарні “Феофанія” і перевезла його в ізолятор тимчасового утримання.