Між найближчим оточенням Володимира Зеленського — Андрієм Єрмаком та Кирилом Тимошенком в Офісі президента почалося протистояння. Ця війна вже б’є навіть по главі держави. Про це політичний експерт Тарас Семенюк написав на своїй сторінці в соціальній мережі.

За словами Семенюка, Тимошенко до боротьби з керівником Офісу президента залучив «Генадія Корбана», і тепер «віддуватись приходиться самому Володимиру Олександровичу».

Нагадаємо, раніше Корбан різко розкритикував керівництво держави за відсутність реакції на обстріл росіянами позицій українських військ під Авдіївкою.

«І до речі, Корбан останнім часом активніше включається. Заради чого? Ще не до кінця вивчено його можливу роль у Іловайській трагедії, про що сказав у фільмі Крістер Паріс. Але тут м’яч на полі правоохоронців та суду. Тимошенко ж простіше відійти в тінь, президенту ні. Хто ж тоді виграє? Ніхто, програє країна. І навіть зараз, коли сумуємо за загиблими воїнами в Іловайському котлі, політичні дивіденди стають на перше місце, а ніж пам’ять за загиблими», — вказує Семенюк.

«Зеленський несе відповідальність за безпеку в країні й будь-які внутрішні інтриги тільки показують нашу слабкість», – наголошує експерт.

Нагадаємо, сьогодні Україна вшановує пам’ять українських військових та добровольців, які були убиті росіянами під Іловайськом. Адже у серпні 2014-го, російські військові обстріляли «зелений коридор», яким з Іловайська виходили українські бійці.