За минулу добу 15 лютого протиповітряною обороною Повітряних Сил ЗС України знищено російський ударний вертоліт Ка-52 та безпілотний літальний апарат невизначеного типу.

Про це повідомляє прес-служба Повітряних Сил України.

Авіація Повітряних Сил здійснила понад 20 літаковильотів і завдала 15 вогневих уражень по позиціях противника.

Ні для кого не секрет, що Владімір Путін вже зробив достатньо, аби загнати російську економіку у глухий кут. Втрати техніки й неможливість їх поновити, а також низка інших факторів, явно показують російського диктатора не у найкращому світлі.

Фахівці американського Інституту вивчення війни кажуть, що у своєму запланованому зверненні до Федеральних зборів Росії Путін навряд чи оголосить про заходи щодо подальшої ескалації війни в Україні.
Аналітики нагадали й про шалені втрати ворога та нездатність Росії відновити відпрацьовану механізовану техніку. У короткостроковій перспективі це ще більше обмежує можливості Росії у веденні маневреної війни.

Міжнародний інститут стратегічних досліджень повідомив, що країна-агресорка втратила близько 50% своїх танків Т-72Б і Т-72Б3М і багато танків Т-80, що змушує російські війська покладатися на стару техніку.

В той же час представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов в ефірі національного телемарафону також підтвердив, що втрати російських окупаційних військ зараз найбільші від початку повномасштабного вторгнення, пріоритетом для ворога залишається вихід на адміністративні кордони Донецької та Луганської областей.