Сьогодні в ефірі телеканалу “Дом” президент України Володимир Зеленський заявив, що ймовірна відставка кількох міністрів розглядається не через їхні особистості, а через результати їхньої роботи.

“Щодо питання звільнення міністрів, то зараз це питання не стоїть. Є робота, робота фракції, робота Кабміну… Є незадоволення роботою… Питання щодо уряду – це питання не про особистості, це питання до результатів. У всіх є завдання зробити той чи інший результат, і тому питання до деяких міністрів може бути тільки одне – показуй, які завдання були і як вони виконані у ці терміни”, – зазначив він.

Щобільше, Зеленський наголосив, бути гарною людиною – мало.

“В державі у нас багато мільйонів гарних людей, які віддали тобі можливості, тому, будь ласка, змінюй державу на краще. Не вмієш – вибач”, – додав президент.

Він впевнений, кадрова політика “у нас не ідеальна”.

“У нас повинні запрацювати інституції. Той міністр чи міністерка, яка зможе свою інституцію вибудувати так, що після уходу цієї людини інституція буде працювати, то той міністр чи міністерка – молодці”, – наголосив він.

Глава держави додав, що наразі не може сказати, хто з міністрів слабкіший, а хто сильніший, але наголосив на тому, що важливий лише результат.

“Але з приводу енергетики… я вважаю, що ми молодці… В інфраструктурі, я вважаю, молодці, круті результати, навіть “Укрзалізниця”…” – підкреслив президент.