Спікер парламенту хоче піти з посади з конфліктом, щоб будувати власну політичну кар’єру. Вважає Олег Дунда.

Про це заявив в ефірі програми “Сьогодні Ввечері” на телеканалі “Україна 24” нардеп від “Слуги народу” Олег Дунда, коментуючи збір підписів за відставку Разумкова.

На запитання, чи піде він на зустріч з Разумковим у понеділок о 18:00, Дунда відповів:

“А немає сенсу. Пан Разумков, розуміючи, що він відбудовує свою політичну кампанію, вирішив, що найкращий для нього результат буде – піти з конфліктом. Він цей конфлікт з кожним тижнем все більше запалював. Я розумію його мету, він її, найімовірніше, досягне. Він останній місяць щотижня знаходив конфліктну тему. Наступного тижня він знаходив ще більш конфліктну тему, навіть якщо там підґрунтя не було. Таким чином він піднімав градус протистояння. Він таким чином будує свою політичну кампанію”.

На запитання, скільки зараз підписів за відставку спікера, “слуга народу” заявив:

“Я знаю, що підписи збиралися. Скільки їх зараз – я це не контролюю. Але я впевнений, що сьогодні їх буде 150”.

Нагадаємо, що Володимир Зеленський вперше висловився щодо відставки спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова та порадив йому шукати іншу команду

За його словами, велика помилка Разумкова полягає у тому, що він виносить питання відставки у публічну площину.

Про це Зеленський заявив під час виїзного засідання фракції “Слуга народу” у Трускавці.

“Питання Дмитра Олександровича для мене, вибачте, ну зовсім не питання. В цілому, скажу відверто, я вважаю, що це питання внутрішньофракційне. Я вважаю, що велика помилка Діми чи консультантів, які з ним зараз працюють, що він виносить це питання на публічну сферу і в медіа”, – зазначив він.

Зеленський наголосив, що будь-який посадовець – спікер парламенту, голова комітету ВР чи ОДА повинен виконувати партійні обіцянки. Водночас він натякнув на самостійну гру Разумкова та дії, які йдуть у різнобій з командою “Слуги народу”

“Якщо ми боремось з олігархами – підпишіть закон. Все дуже просто. Якщо не підписуєте – шукайте іншу команду”, – наголосив президент.

Також Зеленський дорікнув Разумкову, що той був один, хто під час засідання Ради національної безпеки й оборони не підтримував санкції проти телеканалів голови політради ОПЗЖ Віктора Медведчука.

“Якщо ви вкладаєте своє життя у боротьбу з олігархами, які робили все, аби ми не були єдиною країною. Якщо ви підтримуєте санкційну політику, я вважаю підтримаєте. Якщо ви не підтримуєте – вибачте, чи ви не хочете підтримати. Питання ж не в ньому… Та чи інша особа, якщо не підтримує рішення щодо санкційної політики щодо пана, наприклад, Медведчука тощо, то я вважаю, що у цих людей інші політичні погляди. І це нормально, ми живемо в іншій державі. Але якщо вони інші, ніж у понад 250 депутатів і 73%, які віддали голоси за програму, значить – ти живеш іншим життям”, – підсумував глава держави.