Ігор Коломойський заперечив факт наближеності нардепа Володимира Парасюка до його кола впливу.

Про це повідомив відомий український бізнесмен Ігор Коломойський у авторській програмі "В гостях у Дмитрія Гордона".

"Володимир Парасюк – національне надбання, а воно не може належити комусь одному" – наголосив Ігор Коломойський.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Він додав, що познайомився з Парасюком уже після Революції Гідності й досі інколи з ним спілкується.

"Парасюк не є моєю людиною. Я не знаю ким був його тато і чи був він охоронцем в Буковелі (Коломойський – власник багатьох закладів відомого гірськолижного курорту), але я його (Володимира Парасюка) до 21 лютого 2014 року навіть не бачив. Під час Революції Гідності полум'яна промова Володимира Парасюка заставили втекти Віктора Януковича. Як мені розповідав якийсь Ігор Кривецький (екс-нардеп від ВО "Свобода" з Львівщини), то Парасюк просто скористався паузою, вийшов на трибуну і виступив. Подейкують навіть, що він цю промову ледве не підслухав у Кривецького з Тягнибоком. Це все байки, звісно, але чувак просто вийшов на трибуну і надав революції нового імпульсу. Це роль особистості в історії" – зазначив Ігор Коломойський.

Говорячи про те, чи можливо в Україні домовитися про правила гри, єдині для всіх, Гордон припустив, що за столом переговорів могли б зібратися українські бізнесмени Рінат Ахметов, Дмитро Фірташ і Віктор Пінчук. 

Окрім того, Коломойський заявив, що  нардеп Сергій Льовочкін не показав себе як вправний політик. Тому що у нього "хитрість преважає над розумом"

На думку бізнесмена, Льовочкін за п'ять років нічого не збудував в Опозиційному блоці.

«Прийшли до Рабіновича зі спущеними прапорами. Хотів сказати: штанами. (…) Три роки конфліктували, вилили один на одного величезну кількість бруду. В результаті не виходить нічого », – вважає бізнесмен.

Зазначимо, що раніше в інтерв'ю для програми KishkiNa олігарх, колишній глава Дніпропетровської обласної адміністрації Ігор Коломойський заявляв, що в результаті виборів в Україні зміниться президент.