Відомий журналіст Дмитро Гордон розкритикував чинного міністра оборони Андрія Тарана і розповів, кого краще призначити замість нього.

“У нас в армії бардак, процвітає грабіжництво, корупція. Я вважаю, що міністр оборони Таран не на своєму місці. Він не відповідає посаді міністра оборони країни, яка воює. Ця людина живе в колишньому часу. Інші вже виклики, завдання повинні стояти перед українською армією”, – сказав Гордон.

За його словами, замість Тарана краще призначити нардепа від “Слуги народу” Ірину Верещук або журналіста Юрія Бутусова.

“Я б взагалі поставив Ірину Верещук міністром оборони, вона б до печінок всіх дістала, зжерла б усіх, але змусила виконувати завдання. Ще один показник – Юрій Бутусов, він прекрасний журналіст і фахівець з армії. Він пішов з поста радника міністра оборони, тому що цей бардак непереможний. Я хочу, щоб мене почули щодо Тарана – він не відповідає викликам, які стоять перед армією країни, яка воює. Треба його почесно відправити у відставку й призначити когось молодого, амбітного і чіткого, як Верещук”, – сказав Гордон.

Він також припустив, хто міг би замінити прем’єр-міністра Дениса Шмигаля на посаді глави Кабміну.

“Я вважаю, що замість Шмигаля було б непогано, щоб прем’єр-міністром був Михайло Саакашвілі. Це людина дії. Придивіться до Любченка (глава ДФС, претендент на посаду міністра економіки – ред.). Не виключено, що він скоро замінить Шмигаля на посаді прем’єр-міністра, якщо складеться робота в нього”, – сказав Гордон.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.