У мережі зʼявилось свіже фото з Головнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним.

” Цілий день розважаюсь читаючи як російські патріоти «кричат ура и в воздух чепчики бросают» з приводу нових байок про поранення нашого Головкома. Передала подарунок від наших льотчиків – Армійської авіації. Хлопці, тепер ваш коїн у надійних руках”, – повідомила радниця Командування сухопутних військ Альона Шевцова та підтвердила свої слова усміхненим селфі з Главкомом.

Додамо, що в РНБО також спростували чергові брехливі заяви російських ЗМІ щодо нібито поранення головкома Залужного.

Секретар РНБО Олексій Данилов повідомив у Twitter, що Залужний доповідав напередодні на Ставці Верховного Головнокомандувача.

Про те, що Залужного нібито було нібито “тяжко поранено на початку травня в районі села Посад-Покровське на кордоні Миколаївської та Херсонської областей і йому провели операцію з трепанації черепа” повідомили вчора пропагандистські росЗМІ.

«Головком збройних сил України Валерій Залужний отримав закриту черепно-мозкову травму та множинні осколкові поранення внаслідок ракетного удару по командному пункту в районі села Посад-Покровське на Херсонщині на початку травня», – брехливо заявляли пропагандисти.

У Міноборони України це одразу ж заперечили.

На підтвердження того, що це чергова брехня Кремля, також наводять той факт, що 19 травня Залужний онлайн взяв участь у конференції Одеської юридичної академії.

А отже пропагандистська машина Путіна в черговий раз видала відверту маячню, в яку вірять лише росіяни. Наш Валерій Федорович дасть опір ще не одному окупанту, Кремль може в цьому навіть не сумніватися.