6 січня до Білорусі прибули два чергові ешелони із військовою технікою Росії, зокрема КамАЗи, Урали, БАЗи з символікою Z Про це інформує міністерство оборони Білорусі. Сьогодні до Республіки Білорусь прибув черговий ешелон із військовою технікою, що входить до складу РГВ.

Самопроголошений президент республіки Олександр Лукашенко під час відвідування Обуз-Ліснівського полігону заявив, “загальну справу робимо”. Це відбувається в рамках забезпечення військової безпеки Союзної держави Білорусі та Росії.

Також моніторингова група “Беларускі Гаюн” уточнює, що в Білорусь із РФ перекинули ще не менше 50 одиниць техніки. Зокрема близько 43 одиниць КамАЗів та Уралів, БАЗ-6306, 5 бензовозів, 2 зенітні установки ЗУ-23-2, польові кухні та бочки для води. На багатьох вантажівках є розпізнавальний символ Z. Також відомство зазначає, що на одній із машин номери із 44 регіону РФ – це Західний військовий округ.

“Учора ешелон із цією технікою пройшов у напрямку Барановичів через Мінськ та Фаніполь. І за нашими даними, прибув до Барановичів”, – додає Гаюн.

Крім того, також сьогодні прибув ще один ешелон із військовослужбовцями та технікою. У міністерстві наголосили, що білоруські військовослужбовці “з хлібом-сіллю зустріли колег із Російської Федерації”.