Вже відстороненому очільнику «Укрексімбанку» Євгену Мецгеру повідомлено про ще одну підозру у справі про напад на журналістів програми «Схеми» .

Отже, Голосіївське управління поліції за погодженням прокурорів 8 жовтня вручило йому підозру про незаконне позбавлення волі або викрадення людини щодо двох чи більше осіб або за попередньою змовою групою осіб.

Про це повідомляється на сайті Київської міської прокуратури.

Наразі посадовцю інкримінують уже дві статті Кримінального кодексу — частину 2 статті 146 (та незаконне утримання людей) та частини 1 та 3 статті 171 (перешкоджання законній професійній діяльності журналістів). Підозру щодо останньої Мецгер отримав напередодні, 7 жовтня.

Посадовцю загрожує штраф до 8,5 тисячі гривень, або до 5 років тюрми, чи позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Слідство щодо Мецгера триває. Правоохоронці готуються обирати йому запобіжний захід.

Нагадаємо, що 4 жовтня журналісти проєкту «Радіо Свобода»«Схеми» заявили про напад на них під час інтерв’ю з Мецгером. Вони відзначили, що главі банку не сподобалися запитання, і співробітники фінустанови за його вказівками насильно забрали камери і видалили записи.