Окупанти вивозять з Маріуполя вцілілий транспорт, дитячі майданчики та медичну техніку.

Російські загарбники вивозять з Маріуполя вцілілий транспорт, дитячі майданчики та медичну техніку. Тим часом на території, окупованій незаконним збройним формуванням «ДНР» радіють, що тепер можуть їздити на тролейбусах європейського зразка, вивезених з міста.

Про це повідомила Маріупольська міська рада.

«Маріуполь віддали на розкрадання! Окупанти вивозять з міста вцілілий транспорт, дитячі майданчики та медичну техніку. В так званій «ДНР» радіють, що тепер можуть кататися на тролейбусах європейського зразка, вивезених з нашого міста», – йдеться у повідомленні.

Додали, що з лікарень викрадають сучасне обладнання. А з колись затишних дворів забирають дитячі майданчики.

“Справжнє обличчя “русского мира” – вбивства, руйнування та мародерство”, – написали в міськраді.

Зазначимо, що у Маріуполі окупанти зносять будинки і відмовляються шукати загиблих під завалами.

Лівобережний район міста найбільше постраждав від “Градів”. Від кінця лютого люди там не мали можливості виїхати в центр Маріуполя. Про це повідомляє радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко в Telegram.

Скільки маріупольців загинули в цьому районі невідомо. Також невідома кількість, які й досі перебувають під завалами.

“Разом зі сміттям вони будуть поховані на Лівобережному сміттєзбірному полігоні. Нема слів. Лише лють”, – написав Андрющенко.

Маріуполь повністю контролюють російські війська.

Люди змушені брати “гуманітарну допомогу” від російських терористів. Однак і за неї їм доводиться боротися. Голодні містяни мають записуватися в чергу на два-три дні вперед. Однак і вона не є гарантією отримання їжі або води.

Для отримання питної води маріупольці також мають записатись у чергу, яка триває від двох днів. Тобто тепер питна вода в кращому випадку раз на два дні. Основна причина – падіння рівня в природних джерелах збирання води.

У Маріуполі поширюються випадки захворювання холерою. Андрющенко повідомляв, що місто закривають на карантин.