21 листопада глава української розвідки Кирило Буданов заявив, що Росія планує напад на Україну. Цю інформацію підтвердила й американська розвідка.

Схоже, заява Буданова про те, що нашу державу вже оточили тактичні групи батальйонів російських військ, обурила російську сторону.

На тлі появи таких повідомлень від української та американської розвідки, речник Володимира Путіна знову зробив маразматичну заяву.

Дмитро Пєсков цинічно заявив, що Україна “шукає спосіб” повернутися до силового врегулювання ситуації на Донбасі. Для цього вона буцімто “прикривається” збільшенням присутності в регіоні військових НАТО.

“Україна, швидше за все, добивається чергової спроби розпочати силове вирішення своєї власної проблеми. Створити ще одну біду для самих себе та для всіх у Європі. Ось чого домагається Україна”, – заявив прессекретар агресора.

“Домагається вона цього під прикриттям тих самих навчань НАТО, кораблів НАТО в Чорному морі – американських, британських солдатів у регіоні, яких стає дедалі більше. Ось чого добивається Україна”, – додав він.

Усе це Пєсков схарактеризував як “болюче видовище, яке спричинить серйозні наслідки”.

Раніше Пєсков казав, що “Росія ні для кого не становить загрози”. Тому нападу на Україну Кремль, мовляв, не планує. Однак речник Путіна наголосив, що Москва буде захищатися у випадку “загрозливих дій НАТО”.

Нагадаємо, 21 листопада стало відомо, що держава-агресорка сконцентрувала понад 90 тисяч військових поблизу українських кордонів. Росія готується атакувати України наприкінці січня – на початку лютого 2022 року. Таку заяву щодо ескалації зі сторони Москви в інтерв’ю виданню зробив керівник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов.

“Атака, ймовірно, передбачатиме авіаудари, артилерійські та бронетанкові атаки з десантними ударами на Сході, десантними нападами в Одесі та Маріуполі та меншим вторгненням через Білорусь”, – зазначив глава ГУР.