Петру Порошенку завчасно повідомили про те, що найближчим часом буде опублікований вбивчий компромат проти нього. Тому він екстрено покинув Україну. І, швидше за все, Туреччина була транзитною країною для Пороха, а де він зараз точно невідомо, пише телеграм канал Шептун.

Більш того, “батько нації” не збирався на відпочинок. Він планував протестні акції по Україні в зв’язку з перемир’ям на Донбасі. Він особисто закликав людей виходити на площу, і сам планував там бути присутнім разом з усіма членами угруповання. Зауважте, вся партія, крім Федини, залягла на дно, а Порошенко полетів на чартерному літаку.

Сам Зеленський не йде на контакт з Порошенком і категорично відмовляється йому допомагати. Однак в команді президента є люди, які просять не здавати Порошенка за цілою низкою причин. Мовляв, він уже нічого із себе не представляє, а просто вкрай вигідний опозиціонер.

В свою чергу, телеграм канал Разведчик, пише про таке:

Порошенко відноситься до такого типу людей, які не витрачають свій особистий час просто так – є інформація про те, що відліт Петра Порошенка до Туреччини пов’язаний далеко не тільки з відпочинком:

Бодрум, де зараз перебуває Петро Порошенко, це місто на півострові на південному заході Туреччини, який має вихід в Середземне море, зручний тим, що з нього можна вийти на яхті в нейтральні води, таке ж зручне положення і вихід в нейтральні води має і Ізраїль , де зараз знаходиться його бізнес-партнер Олександр Грановський.

За інформацією джерел у Порошенка зустріч не тільки з Грановським – причина по якій варто було екстрено покинути Київ, мітинги проти капітуляції, повинна бути поважною.

Варто також зазначити, що вчора Слуга народу Максим Бужанський жорстко пройшовся по Федині, яка як писав Шептун – на дно не залягла.
Подаємо слова в оригіналі:

Прочитав в новинах, що Софія Федина приндиться, що вона буде в суді робити з Президента потерпілого.

Ну, знаєте, такий легкий відсил до тюремного жаргону, який так популярний в в Європейській Солідарності, ніби як виявитися потерпілим, це щось принизливе.

Боюся, Федина не зовсім розуміє, що дискутувати їй доведеться з прокурором.

Але я не про це, ось, попалося на очі.

Будь-яке опудало, яке загрожує главі держави, повинно відповідати.

В ідеалі, взагалі будь-яке опудало, яке комусь загрожує.