В Офісі Президента спростували чутки про план оголосити дострокові вибори глави держави після Дня незалежності. Також в ОП кажуть, що інформація про майбутню відставку Авакова – неправдива.

Про це Українським Новинам повідомив радник керівника Офісу президента Андрія Єрмака Михайло Подоляк. Він зауважив, що жодних обговорень щодо дострокових виборів немає, як і щодо відставки міністра внутрішніх справ.

“Це наша традиційна політична або довколополітична забава – постійно генерувати різні “шокуючі” чутки, а після серйозно їх аналізувати і обговорювати. Але насправді, все це порожнеча”, – сказав Подоляк.

Подібні чутки радник глави Офісу назвав спробою привернути увагу, а також спекуляціями та інтригами з боку окремих гравців на медіаринку і в політиці.

“Або це спроба, лякаючи окремих депутатів і високопоставлених чиновників, тим самим залучати їх у власні інтриги”, – додав він.

Зазначимо, раніше ЗМІ з посиланням на джерела у “Слузі народу” повідомляли, що питання з відставкою чинного глави МВС може вирішитись вже у вересні. Наразі немає остаточної згоди щодо того, як це можна реалізувати.

Своєю чергою, заступник голови фракції “Слуга народу” Олександр Корнієнко зауважив, що не бачив конкретних ініціатив щодо звільнення Авакова, зареєстрованих у парламенті. Останню постанову щодо звільнення міністра зареєстрували “Голос” та “Європейська Солідарність” у 2020 році.