У ОПЗЖ загострилися внутрішньопартійні інтриги. Для всіх очевидно, що Медведчуку перекриватимуть кисень до останнього, тому гостро стоїть питання про його заміну на нового формального лідера. Про це пише Телеграм-канал Карточный Офис.

У цій ролі себе бачать відразу кілька людей, але особливо активний Вадим Рабінович, який вважає, що прийшов його зоряний час.

З цим в корені не згоден Сергій Льовочкін, який на тлі проблем Медведчука хоче отримати повний контроль над партійними активами.

Об’єднання однопартійців навколо політв’язня Медведчука – всього лише ілюзія. Насправді все ОПЗЖшнікі від Льовочкіна до Киви вже ділять спадщину вмираючого дідуся.

Як відомо, у проросійській партії два крила: група кума Путіна – Медведчука: з Вадимом Рабиновичем, Ренатом Кузьміним і Іллею Кивою, а також група так званих “газовиків”: з Сергієм Льовочкіним, Ігорем Бойком та Дмитром Фірташем.

Раніше повідомлялося про те, що Росія внесла у санкційний список соратників Медведчука Сергія і Юлію Льовочкіних.

Однак політолог політолог Ігор Чаленко у своєму коментарі 24 каналу відзначив, що основний драйвер внесення цих санкцій не в Кремлі сидить, їх ініціювали з України. Це може бути виявом політичної помсти, а може – просто бажання вбити свого конкурента, з яким ще нещодавно були союзниками,

Водночсас політолог, доктор політичних наук Ігор Петренко відзначає, що у них насправді різний порядок денний.

”Якщо Медведчук “заточений” під російську пропаганду, то Бойко та Льовочкін – ні. Вони працюють в межах лівого напряму – це питання соціального захисту, пенсій”, – вважає політолог.

Неприязнь між Медведчуком та Бойком стає настільки очевидною, що її навіть ненав’язливо демонструють і на проросійських медіаканалах.

Політолог Ігор Чаленко стверджує, що коли вони оголошують різні соціологічні дослідження, то акцентують на нібито другій позиції ОПЗЖ. Водночас президентський рейтинг, де, як відомо, Бойко входить в четвірку кандидатів, вони цей момент упускають.

Цілком можливо, якщо дозволять рейтинги, а також фінансування, Льовочкін та Бойко створять власний проєкт.

До слова, вчора ОПЗЖ втрапили ще в один скандал. 3 вересня, народний депутат від партії “Опозиційна платформа – За життя” Сергій Льовочкін і ще близько десяти пасажирів не були випущені з літака авіакомпанії “Windrose”, що здійснив посадку в аеропорту Полтави, який перебуває на реконструкції.

Про це повідомляє голова Полтавської обласної держадміністрації Олег Синєгубов, джерела УП у Полтавській ОДА і в авіакомпанії “Роза вітрів”

“30 серпня до нас надійшов запит, щоб ми прийняли борт, на якому буде 15 пасажирів. Враховуючи, що зараз аеропорт знаходиться у стані реконструкції, у нас немає ліцензії та спецдозволу на прийом бортів із пасажирами, ми відмовили і повідомили, що зможемо прийняти пустий літак, без пасажирів. “Роза вітрів” погодилася, що ми приймемо борт без пасажирів.

Коли літак приземлився, дійшла інформація від СБУ, на борту є люди, зокрема нардепи. Ми ухвалили рішення щоб борт таки сів на полосу, але далі його не пустили, бо не маємо відповідного права. Перш за все мова йде про безпеку людей.

Працівниками аеропорту було проведено перемовини з людьми, які перебували на борту літака: їм було все роз’яснено, на що вони відповіли, що “Роза вітрів” начебто запевнила їх у можливості висадки. Було ухвалено рішення що висадки в полтавському аеропорту не буде”.

Літак, що летів із Києва і приземлився в аеропорту “Полтава” об 11:30, зздійснив посадку на злітній смузі.

Як повідомляє ОДА, пасажири планували відвідати єврейський центр хасидизму у Гадячі.

Особи людей не встановлювались, але серед них нібито було 9 народних депутатів.

Синєгубов повідомив, що про цей випадок було поінформовано профільне міністерство, Офіс президента і правоохоронні органи.