За останній тиждень ЗСУ просунулись на 2,5 кілометри в бік Кремінної. Втрата цього населеного пункту може вдарити дуже болісно по армії Росії. 

Таку думку 24 каналу озвучив військовий експерт Юрій Федоров. У ЗСУ є певні успіхи на ділянці Сватове – Кремінна, для окупантів там несприятлива ситуація.  

Федоров розповів, що просування ЗСУ за тиждень – 10 днів на 2,5 кілометри – це доволі багато. Окупанти біля Бахмута за цей період просуваються на 10 – 15 метрів, а потім повертаються назад. Кремінна – стратегічно важливий населений пункт, що прикриває російське угруповання в Рубіжному – Лисичанську – Сєвєродонецьку.

“Кремінна – доволі серйозно укріплений населений пункт, дуже серйозно укріплений район. ЗСУ можуть просуватись до Кремінної з боку Діброви – це південно-західний напрямок, або з боку Червонопопівки. Можливо буде штурм, а можливо ЗСУ, як на Харківщині, візьмуть в оточення й руйнуватимуть шляхи постачання, – зазначив військовий експерт.

Він додав, що після цього угруповання у Кремінній може лише або капітулювати, або думати про евакуацію. Загалом узяття Кремінної відкриває шлях до Лисичанська й Сєвєродонецька, тому це буде величезний успіх. 

За словами військового експерта, якщо спиратись на досвід Харківської операції, яка була унікальна, адже Генштаб любить приймати нестандартні рішення, можна очікувати прорив фронту. Тому після цього можливий вихід на оперативний простір у Луганській області.

“Якщо ЗСУ не будуть займатись лобовим штурмом населених пунктів, а будуть їх обходити і змушувати гарнізони капітулювати, то цілком можливий вихід до Старобільська. У перспективі – вихід до Луганська. Його укріплюють, значить, не випадково це роблять”, – зауважив Федоров.

Українські військові продовжують мужньо проганяти ворога з рідної землі та звільняти захоплені території. Відомо про просування ЗСУ у напрямку Кремінної. Українські військові продовжують мужньо проганяти ворога з рідної землі та звільняти захоплені території. Відомо про просування ЗСУ у напрямку Кремінної.  

“Протягом тижня захисники України просунулись до 2,5 кілометра в напрямку зазначеного населеного пункту, – сказав Громов.

З КРЕМІННОЇ ВТІКАЮТЬ ОКУПАНТИ

Про це напередодні розповів глава Луганської ОВА Сергій Гайдай. Він зазначив, що до Росії почали втікати медики та ремонтні бригади. Коли колаборантів місцеві запитують, коли ж вони завершать ремонтні роботи, то відповідь була лаконічна. Мовляв, невдовзі ЗСУ звільнять Кремінну і все доремонтують.

Зауважимо, що ворогові не вдасться затриматися у районі Кремінної. На це впливає ландшафт області. У сільській місцевості окупанти не зможуть затриматися. Якщо ж говорити про міську, то на Луганщині не так уже й багато міст. І ті вони раніше розбомбили. До прикладу, той же Сєвєродонецьк.

Додамо, що напередодні оглядачі NYT зазначили, що українські захисники наблизилися до звільнення Кремінної від окупантів. За словами журналістів, місто – своєрідні ворота до двох інших поблизу. Мовиться про той же Сєвєродонецьк і Лисичанськ. А отже, дуже високі шанси, що після звільнення Кремінної ми почуємо хороші новини і звідти. 

До слова, напередодні ми розповідали про те, що з Кремінної втікало військове керівництво. Його намагалися наздоганяти “чмобіки”, але тих розстрілювали кадирівці. Адже мобілізованим дали чіткий наказ стояти у Кремінній до останнього. Ті ж, хто відмовився його виконувати, були знищені.