Російська Федерація не припиняє провокативні дії проти України на морі. Станом на сьогодні, РФ перекрила близько 70% акваторії Азовського моря. 

РФ продовжує провокативні дії проти України. Станом на 10 грудня Російською Федерацією перекрито близько 70% акваторії Азовського моря. Наразі росіянами розміщено навігаційні попередження  про обмеження судноплавства у визначених районах начебто у зв’язку з проведенням артилерійських стрільб в районах поблизу м. Маріуполь, м. Бердянськ та м. Генічеськ, – повідомляє ВМС ЗС України у Facebook.
Оголошення навігаційних попереджень Російською Федерацією в Азовському морі у безпосередній близькості до пунктів базування українських ВМС та цивільних портів є “відкритою провокацією”, сказано в повідомленні пресслужби.
Подібні перекриття районів відбуваються систематично та перешкоджають вільному судноплавству в Азовському морі.  Подібні дії агресора вкотре демонструють намагання РФ перетворити Азовське море на своє внутрішнє “озеро”, – зазначається у повідомленні.