У мережі опублікували особисте листування глави ОПУ Андрія Єрмака та внучки першого прем’єр-міністра України, першого заступника голови української делегації в ТКГ Вітольда Фокіна – Марії – за 2012 рік.

 

Про це повідомляє Обозреватель.

Спільнота “Рагу.лі” в Facebook опублікувала спільне фото Єрмака і Фокіної. Під знімком глава ОПУ написав: “Красиво лежиш, судячи з фотографій”. На що дівчина відповіла: “Спасибі, буду”.

Також українці в мережі активно обговорювали слова Фокіної, що її дід отримав посаду в ТКГ після її знайомства з Єрмаком. Так, журналіст Юрій Бутусов у Facebook написав, що ніколи не бачив, щоб на важливі посади призначали після дружби з чиновником.

“Усіляке бачив, але щоб на переговори під час війни, коли гинуть люди, на переговори з країною-агресором, президент України висунув людини тому, що дівчинка-модель” дружить” з главою Офісу президента і попросила кудись прилаштувати дідуся, який вийшов на пенсію багато років тому, щоб йому не було нудно”, – написав він.

Ветеран АТО і агент НАБУ Євген Шевченко під постом Бутусова зазначив, що раніше дружив з Фокіною, але після початку війни з Росією більше з нею не спілкувався.

“Свого часу я дружив з Машею – навіть були сусідами на вулиці Звіринецької. Але з початком війни сповна проявилася її любов до Росії, через що вона була послана нах разом з усіма своїми друзями, які поділяли її погляди”, – написав він.

Нардеп 8-го скликання Борислав Береза в соцмережі додав, що біда нинішньої української влади – це отримання посад через знайомство.

“Біда групи людей, яка прийшла до влади, не тільки в тому, що вони недосвідчені й некомпетентні, але і в тому, що вони настільки дурні, що на посади підбирають людей, не враховуючи їхній досвід, компетенції та відповідність, а лише через знайомство або лояльність. У результаті дурні підбирають собі знайомих дурнів… Єдине, про що збрехала внучка Фокіна – це про те, що Єрмак друг дитинства. У них різниця у віці в 14 років. Це означає, що коли Маші було 7 років, то Єрмаку 21, а коли їй 12, то йому 26. Такий собі друг дитинства”, – написав політик.

Спікерка ексглави генпрокурора Лариса Сарган в Twitter повідомляє: “Внучка дідуся, подружка дитинства ще “порішає” і Фокін прем’єром стане”.

Також не залишився осторонь цієї теми і Юрій Бутусов. На своїй сторінці у Фейсбук він написав наступне, далі прямим текстом:

“Я лично познакомила дедушку с Ермаком. Это было наше личное решение, чтобы дедушка начал заниматься этим. Они нашли общий язык с Андрюшей – как закончить эту войну”

Маша, которая знает как “закончить войну” – вот кто решает судьбы страны… Всякое видел, но чтобы на переговоры во время войны, когда гибнут люди, на переговоры со страной-агрессором, президент Украины выдвинул человека потому, что девочка-модель “дружит” с главой Офиса президента и попросила куда-то пристроить дедушку, который вышел на пенсию много лет назад, чтобы ему не было скучно, и в результате 87-летнего дедушку, который всегда высказывал пророссийские и антиамериканские взгляды, назначают в Трехстороннюю контактную группу с участием Германии, Франции, к решениям которой притянуты взгляды ведущих политиков мира…

“Я сама лично познакомила моего дедушку с Андреем Ермаком. Это мой друг. И это было наше личное решение, чтобы дедушка начал заниматься этим… Он не знал, что Андрей Ермак — это мой хороший друг детства. И Андрюше как раз тоже была нужна помощь — помочь в ситуации.

У дедушки всегда были амбиции. Он — серый кардинал. Он всегда за камерой, он не любит интервью, не любит прессу. Но они нашли общий язык с Андрюшей — как они могут закончить эту войну”.

“95-й квартал” побоится конечно, про такое шутить, но, пожалуйста, если кто знаком с их конкурентами из “Дизель-шоу” – передайте, пожалуйста, ведь это готовый суперпопулярный номер, пригласить Машу вместе с дедушкой, чтобы они рассказала про то, как они вместе с Андрюшей планируют “закончить войну”. Здесь все сказано про “новые лица”, социальные лифты, и когда Зеленский снова будет на кадровый голод жаловаться, покажите ему фото, голода явно нет…