Сьогодні глава фракції “Слуга народу” Давид Арахамія підтвердив наміри провести кадрові ротації в Кабінеті міністрів. Про це він розповів під час брифінгу.

Отже, нинішній міністр оборони Андрій Таран поступиться місцем Олексію Резнікову через стан здоров’я і необхідність проводити швидкі реформи.

“По пану Резнікову, я думаю, що всі розуміють, що у сфері оборонних закупівель істотно змінилися правила… і Міністерство оборони потребує різких змін. За погодженням з паном Тараном, тому що у нього стан здоров’я в тому числі, і зараз потрібен турбо-режим в Міністерстві оборони, треба було шукати досвідченого менеджера, який міг би очолити всі ці зміни. Ну і фактично пан Резніков вже довів свій професіоналізм, дипломатію і має репутацію серед міжнародних партнерів”, – зазначив Арахамія, передає РБК-Україна

У рамках цієї ротації “Слуга народу” делегує Ірину Верещук на посаду міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Хто очолить митницю?

Нинішній голова Павло Рябікін перейде до Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості, але не матиме приставку віце-прем’єра. Арахамія підтвердив, що на місце міністра навколишнього середовища Романа Абрамовського розглядається його перший заступник Руслан Стрілець.

Він також уточнив, що якщо розмови про відставку віце-прем’єра з економіки Олексія Любченка дійдуть до логічного завершення, то фракція пропонуватиме на посаду міністра економіки заступника голови Офісу президента Юлію Свириденко.

Також варто зазначити, що віце-прем’єр-міністр України – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексiй Резніков йде відставку. Він написав заяву про звільнення.