Михайло Подоляк заявив, що Зеленський показав народові: держава може бути іншою. Український лідер розказує про свої кроки на посту та особисто коментує кожну реформу.

За словами радника голови Офісу Президента Подоляка, Зеленський показав, що країна буде справді прозорою та відкритою. Натомість усі попередні президенти залишалися у межах старої моделі.

Це означає, що не можна подзвонити у двері Офісу Президента і сказати – “привіт, я олігарх, ось візьміть гроші, я хочу натомість отримати це”,– зауважив Подоляк.

Радник глави ОП наголосив, що інші президенти спершу говорили красиві слова про відкритість, а тоді приходили у будівлю на Банковій і намертво її закривали.

За словами Подоляка, прийти туди можна було лише з “квитком”. Однак Зеленський заявив, що цього не буде.

Усі реформи, які Зеленський планує або вже реалізував, мають на меті трансформацію правил гри в Україні.

Подоляк зауважив, що “вони йдуть так-сяк, через опір, через неякісне обслуговування депутатського корпусу, адже “Слуга народу” теж вимагає модернізації.

Водночас ці реформи ведуть до одного – держава має стати відкритою та прозорою настільки, що купити послугу там буде неможливо.

Крім цього, Михайло Подоляк розповів, що у Володимира Зеленського – європейська або американська концепція президентства. Український лідер хоче бути вісником хороших новин для народу.

Радник голови Офісу Президента Михайло Подоляк зізнався, що наразі президент став набагато жорсткішим. Зеленський вважає, що саме державний лідер має дати сигнал: країна змінюється, країна розвивається.