Гра олігархічних структур і опонентів закону про олігархів і судової реформи повністю провалилася. Це підтвердила розмова між главою Венеціанської комісії Джанні Букіккіо та президентом України Володимиром Зеленським.

Про це заявив радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк в коментарі Корреспондент.net у суботу, 25 вересня.

«У них (опонентів – ред.) не вийде використовувати Венеціанську комісію у своїй цинічній грі проти антиолігархічного закону. І не вийде безкарно затягувати проведення судової реформи», – заявив Подоляк.

За його словами, в європейських структурах є розуміння реальних мотивів кожного з тих суб’єктів, які протидіють трансформації України.

«Вони можуть використовувати різну риторику, можуть діяти на різних рівнях, в тому числі і в Верховній раді, але їх недобросовісні мотиви чітко видно і для України і для європейських структур», – зазначив радник глави ОПУ

Подоляк попередив, що спроби опонентів антиолігархічного закону маніпулювати Венеціанською комісією не будуть забуті. Як і спроби деяких представників судової системи затягнути судову реформу.

«У будь-якому випадку, і ліквідація олігархічної системи і судова реформа і інші елементи ініційованої президентом Зеленським трансформації України будуть реалізовані, як це і заплановано», – додав він.