Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний провів розмову із Генеральним інспектором Бундесверу генералом Карстеном Броєром, який цього тижня прибув в Україну з офіційним візитом. 

 
Про це Залужний повідомив у своєму телеграм-каналі. 
 
Він зазначив, що разом із генералом  Броєром обговорив поточну ситуацію на фронті та подальші дії ЗСУ спрямовані на звільнення українських територій від окупантів. 

“Провели конструктивну розмову. Описав ситуацію, що склалася на фронті та розповів про підготовку Сил безпеки і оборони до майбутніх дій задля визволення нашої території”, – написав Головнокомандувач ЗСУ. 

 
Також Залужний висловив подяку за численні види озброєння, які Німеччина вже надала українським захисникам, а також наголосив на необхідності забезпечення України винищувачами F-16. 

  

“Подякував за вже надану Німеччиною військову допомогу: зенітні ракетні комплекси IRIS-T, зенітні самохідні артилерійські установки Gepard, танки Leopard та інше озброєння. Висловив сподівання, що у майбутньому усі наші партнери ухвалять вірне рішення і Україна отримає літаки F-16″, – додав він. 
 
Залужний підкреслив, що надалі сподівається на тісну співпрацю та активну підтримку України у боротьбі проти російських окупантів. 

  

“З генералом Броєром акцентували на важливості продовжувати підтримувати Україну і надалі, домовилися бути на зв’язку та робити все можливе для посилення нашої обороноздатності”, – підсумував Головнокомандувач ЗСУ.