У ДТП загинула видатна представниця української діаспори.

В автомобільній аварії загинула видатна українка діаспори США — Ольга Стівенс, повідомляє Корупція. Інфо

Попри те, що вона довгий час жила у США, усім серцем і душею вона жила Україною, і своєю невичерпною енергією допомагала сотням людей.

Саме Ольга Стівенс організовувала своїх друзів та знайомих відвідати Холодний Яр, і туди не їздили гламурні політики, щоб примазатися до патріотичного руху. Саме вона організовувала незручні для кишенькової “опозиції” акції протесту у США, коли туди приїздив Янукович з делегацією.

283209_2

Попри спротив продажніх очільників та журналістів діаспори, вона єдина почала доносити політикам США про переслідування націоналістів (”Патріот України”, “Тризуб” та інші) в Україні та наступ на українську мову.
 
Під час Майдану Ольга стежила за стрімами, і саме вона зі США кинула клич усій діспорі, що треба будити весь світ.

Це вона почала обдзвонювати усі київські церкви з вимогою бити у дзвони, коли беркут вперше побив протестувальників.
Саме вона змусила конгресмена від свого штату почати слухання у Конгресі США про порушення прав людини і жахливе поводження із протестувальниками у грудні 2013—січні 2014 на Майдані.

Під час початку агресії Кремля проти України вона допомагала сотням поранених і солдат на фронті: кому оплатою на лікування, кому уніформою або бронежилетами.

Діаспора та країна втратила одну з найактивніших своїх доньок. Жахливої втрати зазнала і родина: у Ольги Стівенс залишилося троє дітей…

— Вона навіки залишиться із нами такою ж юною, з невичерпною енергією. Царство Небесне, Ольго! — пише Сергій Вакула.