Нові вибухи прогриміли в тимчасово окупованому Маріуполь вранці в середу, 22 лютого. Російські окупанти запустили оповіщення про повітряну тривогу перед “бавовною”. 

“У Маріуполі включили Сирени і (прогримів – ред) потужний вибух. Знову працює ППО окупантів? Щось сталося?”, – повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко у своєму Telegram-каналі. 

Трохи пізніше в місті прогримів ще один вибух, а потім ціла серія вибухів в районі дачних селищ перед Талаковской. За його словами, одна “бавовна” сталася в порту на 18 причалі, третій склад. 

“Ще один вибух. Гаразд. Відчуття, що всі напрацювання Маріупольського опору накривають одним махом. Маріуполь. Тримавши. Швидкий. Скоро ми повернемося”, – написав Андрющенко.

Нагадаємо, що напередодні у місті була гучна ніч, адже вибухи лунали більше десяти разів. 
 
В загальному ситуацію в Маріуполі не можна назвати спокійною. Окупаційні війська схоже розуміють, що не досягають жодних нових результатів напередодні річниці вторгнення і тому вище керівництво намагається посилити тиск на ЗСУ шляхом перекидання додаткових угруповань. Зокрема підрозділи російських військових, які розміщувалися в селищах під Маріуполем, перекинуто в район Вугледара. 

«Всі підрозділи окупантів, розміщених по лінії Малоянісоль / Нікольске за останню добу виведено та перекинуто на ділянку фронту в район Вугледара. Очікуємо збільшення кількості «хороших русских» найближчими днями», – написав радник мера.