Делегація США відвідала район проведення операції Об'єднаних сил.

Делегація Сполучених Штатів Америки на чолі зі спеціальним представником Державного департаменту США з питань України Куртом Волкером відвідала район проведення операції Об'єднаних сил (ООС).

Як повідомляється, під час візиту Волкер і тимчасовий повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор зустрівся з командувачем Об'єднаних сил генерал-лейтенантом Олександром Сирським. Зокрема, відбувся брифінг командувача ОС по поточній ситуації з безпеки в районі проведення ООС.

Крім того, делегація США відвідала КПВВ "Станиця Луганська" і поспілкувалася з місцевими мешканцями.

Також в п'ятницю, 26 липня в Офісі президента України відбулася зустріч Володимира Зеленського із спецпредставником Державного департаменту США Куртом Волкером і постійними представником Сполучених Штатів при ЄС Гордоном Сондландом, повідомляє прес-служба глави держави.

Основною темою розмови стали ситуація в зоні проведення операції Об'єднаних сил, зокрема, оголошене 21 липня "річне перемир'я" і відведення військ від Станиці Луганській.

Президент Зеленський подякував Сполученим Штатам за підтримку України і зусилля, спрямовані на політичне врегулювання конфлікту в Донбасі.

Особливу увагу співрозмовники приділили необхідності якнайшвидшого виконання окупаційними адміністраціями ОРДЛО кроків, спрямованих на відведення сил і засобів від лінії розмежування і поліпшення гуманітарної ситуації.

Учасники зустрічі висловили надію, що режим припинення вогню в зоні ООС буде стійким і всеосяжним, а бойовики російсько-окупаційних формувань остаточно припинять збройні провокації.