Президент України Володимир Зеленський переходить на особливий режим роботи у зв’язку з виявленням коронавіруса у його дружини Олени.

Про це в п’ятницю, 12 червня, повідомляє Офіс Президента України (ОП).

“Згідно з Конституцією, Президент не може нікому делегувати свої повноваження. Стан здоров’я Володимира Зеленського дозволяє йому виконувати службові обов’язки. Главі держави зробили тест на коронавірус. Він дав негативний результат”, – відзначили в ОП.

У представництві Зеленського підкреслили, що ситуації самоізоляції і карантину в Конституції України передбачено не було. З цієї причини прийнятий спеціальний протокол режиму роботи президента.
“Президент України щодня проходить тестування методами ІФА і ПЛР, а також медогляди. Він обмежує коло фізичного спілкування, переводить наради в онлайн-режим. Очні зустрічі, які передбачають особисте спілкування з главою держави, на найближчі дні виключаються. Так само виключається участь в масових заходах, скасовуються робочі поїздки за межі столиці України. Коло осіб, з яким президент спілкується особисто, звужується до охорони і найближчих помічників “, – повідомили в Офісі.