В ексклюзивному інтерв'ю для YouTube-каналу Клатч Онлайн ведучий "Сніданку з 1 + 1" Єгор Гордєєв розповів, як став жертвою злодіїв під час чергової поїздки.

«Я в Празі працював і тоді приїхав до Іспанії у відрядження. У мене вкрали просто з під носа сумку, ноутбук, документи та інше. Я вилітав … І у мене була тільки чеська карта посвідки на проживання, а закордонний паспорт у мене вкрали український. Мені пощастило, що я не знав, що я не маю права пересуватися в межах Євросоюзу, крім Чеської республіки, з цим ось документом. А це було у мене єдине, що залишилося», – ділиться Єгор Гордєєв з Клатч Онлайн.

Викрутився журналіст із ситуації дуже спритно.

«Я впевнена приходжу в аеропорт, а мені кажуть:« Де ваш паспорт? »Я кажу:« Вкрали». Мені кажуть: «Все, залишаємося». Це був страшний інцидент. І я починаю це пояснювати спокійно. Кажу їм, мовляв знаєте, я дуже люблю ваше місто, але я знаю, що навіть кожен мер, йдучи на вибори, пропонує боротися з дрібним шахрайством і крадіжкою. І ви, як люди, що представляють цей місто, повинні піти іноземцю, чи то пак мені, назустріч, тому що єдина англомовна дільниця (поліцейська – прим. Ред.) Працює рівно годину і якби я туди пішов, я б до вас не потрапив в аеропорт. Розповідаю їм все довго і виснажливо. Змушую їх увійти в моє становище і піти назустріч. Мовляв тоді у мене не буде зіпсованого враження про місто і я приїду ще раз і ще раз. На мене дуже дивно подивився поліцейський, але в підсумку я спокійно полетів до Праги додому», – розповідає Гордєєв.
Для всіх мандрівників Гордєєв додав: «Так, потрібно бути гіпервнімательним, але є місця, де ти не застрахований взагалі ні від чого. Просто потрібно видихнути 🙂 »