Розенблат розповів про стосунки з агентом Катериною. Нардеп Борислав Розенблат мав "тісні дружні стосунки" з агентом НАБУ, передає  Корупція.Інфо

Популярне: Пара-па-пам!!! Розпочався новий призов, а ви вже знаєте кого заберуть в серпні? Збирайте речі…

Агента Національного антикорупційного бюро Катерину нардепу Бориславу Розенблату представив його брат, до якого її привів колишній співробітник правоохоронних органів.

Про це нардеп розповів в інтерв'ю "Українським новинам".

"Вона прийшла до мене в кабінет з моїм братом, до якого її привів колишній співробітник правоохоронних органів і попросив, щоб вона зайшла до мене, оскільки представляє велику арабську компанію. Із цього, в принципі, й почалася історія в липні 2016 року", – сказав нардеп.

"Вона зі мною дійсно була в тісних дружніх стосунках", – розповів Розенблат.

Жінка часто до нього приходила і навіть їздила до дітей у житомирський інтернат передавати подарунки.

Розенблат не спростував і не підтвердив наявність у слідчих органів відео його інтимного зв'язку з агентом НАБУ.

"Нехай це буде питанням Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, НАБУ і всіх інших. Я знаю тільки одне – наше спілкування тривало впродовж року. Що там і яким чином відбувалося, це вже питання слідства", – заявив він.

Розенблат зауважив, що довіряв цій жінці і у нього не було думок, що вона є агентом.

18 липня суддя Солом'янського районного суду Києва Світлана Кушнір обрала для Розенблата запобіжний захід – заставу 7 млн грн, поклала на нього обов'язок здати закордонні паспорти й носити електронний браслет. Нардеп вніс заставу і вдягнув електронний браслет.

11 липня з Розенблата зняли депутатську недоторканність. Перед цим виключили з фракції "Блоку Петра Порошенка". Його підозрюють у хабарництві на $280 тис.

Із ним у справі фігурує Максим Поляков із "Народного фронту". Його також позбавили недоторканності. Звинувачують у тому, що одержав $7,5 тис. хабара.