Віце-прем'єр-міністр Павло Розенко підтримує ініціативу об'єднати представлений урядом законопроект пенсійної реформи із законодавством про введення накопичувальної системи, передає Корупція.Інфо

Популярне: ТЕРМІНОВО!!! На Львівщині перекинувся автобус з дітьми, постраждалих важко порахувати

Про це повідомляє його прес-служба. 

«Ця осінь для пенсійної реформи буде вирішальною. У Верховної Ради України є прекрасний шанс той проект пенсійної реформи, який представив уряд, об'єднати із законодавством про введення накопичувальної системи. Є така ініціатива понад 60 народних депутатів. І я особисто цей процес вітаю», – зазначив Розенко.

За його словами, саме зараз є чудова нагода провести не фрагментарну, а комплексну пенсійну реформу, у рамках якої вирішити питання з осучасненням пенсій, навести лад у солідарній системі, і при цьому – показати чітку перспективу для тих людей, які мають бажання самостійно формувати своє пенсійне майбутнє. 

«Нам дійсно потрібно пройти певний підготовчий етап для повноцінного запуску накопичувального рівня. Але ми повинні дати чіткий сигнал – і економічна ситуація дозволяє говорити про це, – що з 1 січня 2019 року вже може повноцінно стартувати накопичувальна система», – наголосив Розенко.