Представник "Опозиційного блоку" Микола Скорик влаштував перепалку з нардепами Ігорем Гузем та Володимиром Парасюком прямому ефірі популярного українського телеканалу, передає Корупція.Інфо.

Екс-регіонал Скорик заявив про те, що українська влада навмисно розпалює національну війну, підтримуючи дії націоналістів. Як приклад Микола навів 9-те травня і заявив, що в цей день представники націоналістів займалися провокаціями безкарно. За словами Скорика потрібно шанувати пам'ять про Велику Вітчизняну війну.

Популярне: Вже схвалено Кабміном: В українців будуть забирати водійські права, дізнайтесь подробиці

Я думаю, дуже добре показало 9 травня, як влада використовує радикалів. У Льові знищили пам'ятник воїнам-визволителям. Люди, які зробили це знімали свої дії на камеру і не боялися цього.

У відповідь на репліку Парасюк заявив, що не розуміє, чому в Україні досі існує термін Велика Вітчизняна, адже війна була Друга Світова. Крім цього політик додав, що радянська влада знищувала українців не менше ніж нацистська Німеччина. І радіти чиїсь перемозі в цій війні огидно, в цей день потрібно сумувати про всіх загиблих.

Коли мені кажуть, що хтось прийшов до Львова хтось звільнив, то я хочу сказати, був окупаційний режим, який називався Радянський Союз. Прийшла після них інша окупаційна влада, яка так само знищувала українців. Не потрібно нам нав'язувати чужу історію, тому що народ сам себе повинен ідентифікувати

Після чого Микола Скорик почав жалітися, що з нього і його соратників в Україні роблять "ворога народу". Після чого Гузь з Парасюком не витримали і влаштували скандал.

"Проблема в тому, що Порошенко з Луценком не посадили таких як ти. І Добкіна який в Харкові людей знищував. Ти конкретно розганяв Одеський "Євромайдан". Є 10-тки, 100-тні свідків. Ви вбивали людей і тепер ти тут стоїш" , – заявив Гузь

"Якби зараз радикали були при владі, ви б не сиділи, а висіли. За те, що ви привели в нашу країну війну, ви повинні нести найжорсткіше покарання", – додав Парасюк.