Екс-глава Грузії та Одеської ОДА Михайло Саакашвілі розкритикував рішення Кабінету міністрів України про призначення замість голови Державної фіскальної служби Романа Насірова, якого в четвер звинуватили у злочинах, його заступника Мирослава Продана, передає Корупція.Інфо

Популярне: Ще один попався: Шуфрича “зловили” на серйозному злочині. Дізнайтеся, що тепер “світить” нардепу

За словами Саакашвілі, це рішення є безвідповідальним, оскільки від призначення на посаду фактичного керівника ДФУ людини, який відкрито говорить, що не може без хабарів, не змінить роботу відомства у позитивну сторону, пише у Facebook Саакашвілі.Саакашвілі нагадав, що Продана «довго вмовляли поїхати в Грузію», щоб він побачив вже реалізований і працюючий вільний митний простір. Екс-глава Одеської ОДА зазначив, що Продан в Грузії «кілька днів пив вино і їв хачапурі», а потім на прес-конференції заявив, що система Грузії, яку йому показав Саакашвілі, «прекрасна і чудова». Однак, тоді Продан зазначив, що вона не підходить для України, оскільки «українські чиновники не можуть не брати хабарів», пише Саакашвілі.

Крім того, у Саакашвілі викликало подив і те, що Продан — вінницький. Він зазначив, що дуже любить Вінницю і населення цієї області, але поставив риторичне запитання: «Невже крім одного вузького клану з Вінниці в такій великій країні більше немає команд і місць, звідки можна було б призначати людей?».