У новому великому інтерв’ю Олена Зеленська була достатньо відвертою і розповіла про стосунки з дружинами президентів. Вона заявила, що дружби між першими леді немає і бути не може. У чому ж причина, дізнавайтеся нижче.

Дружина Зеленського не проти тісної дружби з першими леді провідних країн світу. Однак спілкуватися в кулуарах жінки не можуть, лише на офіційних зустрічах, які проходять в присутності їхніх чоловіків.

“Ніякої близької дружби бути не може. У нас мало можливостей спілкуватися окремо від офіційних візитів наших чоловіків”,– поділилась Олена Зеленська.

Вона намагається контактувати з колегами – веде телефонні перемовини й вітає зі святами. На тлі нових обставин, продиктованих пандемією, перша леді України здійснила кілька відеодзвінків, аби обмінятися досвідом щодо адаптації своєї роботи.

До слова, саме з ініціативи Олени Зеленської в Києві вперше відбудеться саміт перших леді та джентльменів. Він пройде 23 серпня, напередодні Дня незалежності.

“Спілкування між дружинами президентів відбувається тільки в рамках офіційних візитів, але цього замало. Є великі проєкти, якими можна ділитися, є енергія та зусилля, які потрібно об’єднувати”, – пояснила дружина президента.

Зазначимо, Олена Зеленська не вперше розсекречує стосунки з першими леді. У телевізійному інтерв’ю Наталії Мосейчук вона захоплено розповідала про Бріжит Макрон – першу леді Франції.

Дружина Зеленського назвала її сміливою жінкою, яка не звертає увагу на плітки.

Бріжит Макрон порадила колезі не зважати ні на кого й жити так, як їй хочеться.

Крім цього, перша леді Олена Зеленська втішена тим, що в Україні поступово зникають обмеження, які довгий час були актуальні для жінок. Бодай різниця в оплаті праці. У певних сферах жінки отримували на чверть менше попри те, що перебували на аналогічних з чоловіками посадах.

Разом з тим дружина президента підкреслила, що роль жінок в державному управлінні зросла. Вона не виключає того, що наступною країну очолить президентка.

У нас збільшується кількість жінок в політиці, є активні парламентарки. Вплив жінок зростає, я бачу їхню енергію. Хтось обов’язково стане наступною президенткою,– запевнила Олена Зеленська.

Судячи з заяви першої леді, статись це може вже на президентських виборах 2024 року. Річ у тому, що ані вона, ані Володимир Зеленський не кажуть прямо, чи піде він на другий президентський термін.

“Чесно кажучи, намагаюся про це не думати. Ми з ним цього вдома не обговорюємо. Я живу сьогоднішнім днем, у мене сьогодні багато роботи”, – висловилась Олена Зеленська.