Новий гламурний образ українського депутата Юлії Тимошенко викликав бурхливе обурення користувачів соцмереж.

На думку блогерів, політик з такою зовнішністю, розмірковує про газову тарифікації, довіри не викликає.
Лідер української партії "батьковщина" Юлія Тимошенко привернула увагу блогерів, з'явившись в ефірі телеканалу "112" в новому, вельми гламурному образі. Політик обговорювала нові тарифи на газ з довгим розпущеним локонами, пофарбованими в попелястий блонд. Руки Тимошенко прикрашали численні кільця і ​​акуратний світлий манікюр.
Однак замість позитивної реакції ляльковий образ депутата обурив користувачів. Як підкреслив блогер Олександр Барабошко, такий політик не може викликати довіру простого народу. "Тимошенко з черговим редізайном інтерфейсу. Обвішаний кільцями і з модними манікюрчік розповідає, що розуміє людей, про те, як важко жити з новими тарифами. Вірю, Юлія Володимирівна, вірю", – іронічно написав він у Facebook.

 

Інші користувачі підтримали Барабошко, зазначивши, що така зовнішність і політична кар'єра не сумісні. "Як на мене, ось такий ось імідж дівчинки-німфетки з кучерями, кільцями на великому пальці взагалі не можна порівняти з політиком", – написав один з користувачів.
Багато блогерів і зовсім висміяли Тимошенко, зазначивши, що вона нагадує тепер робітницю порноіндустрії або секс-послуг. "Вечорами підробляє в службі Секс по телефону для тих кому за 70", "Порнобабуля", "Порномамка", – іронізували користувачі.