Народний депутат України від фракції “Європейська солідарність” Ірина Геращенко заявила, що через поспіх першочергові законопроекти Зеленського і його партії часто підготовлені непрофесійно.

Про це вона заявила після засідання погоджувальної ради.

“Ми уважно ознайомилися з пакетом першочергових законопроектів, які були подані від правлячої партії, від президента Зеленського. І мушу сказати, що там є багато речей, які є нормальними, які ми готові підтримати, але часто ці документи в цьому поспіху підготовлені непрофесійно” , – заявила Геращенко.

“Наприклад, є там така норма, що пропонує українцям ліквідувати право таємного голосування. Це наступ на демократичні позиції. І ми вважаємо, що будь-які зміни до Конституції повинні посилювати демократичні процедури і інститути в Україні, а не робити Україну тоталітарною державою”, – додала вона .

Нагадаємо, соратниця екс-президента України Петра Порошенка – Ірина Геращенко продемонструвала незнання власного закону. Сталося це ще напередодні першого засідання ВРУ, коли пані Ірина зажадала від Вадима Рабиновича спілкування українською, посилаючись на закон про мову.

Тоді у Мережі відзначили, що у законі про мову немає для депутатів пункту обов’язково спілкуватися українською мовою.

«Прочитав. таки-так. Депутатів там немає. А що тоді Рабинович париться? він якраз депутат! 😀 Іринка НЕ ​​подготувалась😂😂😂 »,« Тупа? Або закон не читала? »,« А говорила Зеленському що він неук …. »,« Вона в лісі живе в хатинці на курячих ніжках звідки їй знати закон про мову))) »,« Геращенко потрібно думати не про мову, а думати де місце в пеклі зайняти ».