Ввечері, 4 травня, у Києві троє зловмисників напали на кореспондента програми Інсайдер (ICTV) Артема Кулю. Його жорстоко побили і пограбували, передає Корупція.Інфо

Журналіст отримав травми голови, ушкодження обличчя, численні забої.

На місце інциденту прибула швидка і надала Артему першу медичну допомогу. Зараз він проходить обстеження в лікарні.

Столична поліція почала розслідування.

– Ми обурені цим і вимагаємо від правоохоронних органів не тільки розслідувати напад на нашого колегу, а робити і зробити все можливе і неможливе, щоб кожен громадянин України відчував себе захищеним, – заявив керівник програми Інсайдер Олександр Ільїних. – Артем розробник і автор багатьох гострих та резонансних тем. І слідство має в першу чергу розглянути версію нападу, пов’язану з виконанням професійних обов’язків. Це не перший випадок злочинних дій проти працівників нашої редакції.

Популярне: "Мінімальна зарплата  і 35 років стажу": На які пенсії можуть розраховувати українці з середніми доходами

– Напередодні був пограбований автомобіль шеф-редактора Інсайдера Олександра Бєлова. Це збіг обставин чи це цілеспрямована акція, хай розбираються правоохоронці. Але, якщо хтось хоче нас попередити або залякати, то повинен сказати – не на тих напали! Ми і надалі будемо сумлінно виконувати свій професійний обов’язок: викривати і доносити до нашого глядача всю правду, якою б гіркою вона не була і чиї б інтереси вона не зачіпала.