Головні новини України
Подобається

“Це безумство якесь…”: Рабінович зробив гучну заяву

08/05/2018     Автор: Яна Романська
“Це безумство якесь…”: Рабінович зробив гучну заяву

Щоб жити заможно у процвітаючій країні, українці повинні не їхати до Європейського Союзу, а будувати Європу у себе. Таку думку висловив народний депутат України та лідер політичної партії "За життя" Вадим Рабінович в ефірі львівського телеканалу НТА, пердає Корупція.Інфо

"Є хороший зараз штамп – нам треба йти в НАТО. Але НАТО вже 2 тисячі разів давало нам "гарбуза". Не можна ж так жити. 20 років ми пропонували взяти нас в НАТО, але якщо останній раз три дні тому керівники НАТО сказали, що мова про це не йде і не може йти, то навіщо ми знову туди сунемося? А тепер про Європу. В західній Україні знають, що таке Європа. Це поруч: вони під'їхали, подивилися і повернулися знову до себе. Ось так і треба Європу будувати у себе. Це безумство якесь нам придумали – "йдемо в Європу". З чим ми йдемо в Європу? Мити туалети там? Європа має бути в Україні. Майдан не мав на увазі, що ми поїдемо мити підлогу в Польщі. Він мав на увазі, що ми почнемо будувати у себе в Україні європейську систему", – підкреслив політик.

Парламентарій наголосив на тому, що ніхто, крім самих українців, не зможе зробити з України сильну і розвинену державу.

"А що таке Європа? Європа – це соціальні стандарти, достатні для життя людей, Європа – це медичне обслуговування, коли ти платиш страховку і не боїшся, що банк "зіпруть" разом з твоєю страховкою. Європа – це вільно виходити на вулицю гуляти. Чому ми не будуємо Європу у себе? Чому ми хочемо кудись поїхати, або чекаємо, щоб вони до нас приїхали і щось побудували? Нічого ніхто, крім нас, будувати тут не буде", – переконаний нардеп.

Популярне: "Повинен відмовитися від другого терміну …": США поставили Порошенку жорсткий ультиматум. Чим не догодив Америці український Президент

Нагадаємо, раніше лідер партії "За життя" заявляв, що його політична сила готова прийняти до своїх лав усіх, хто готовий будувати в Україні "Швейцарію Східної Європи".