Депутат Верховної Ради і учасник євромайдан Володимир Парасюк звернувся до президента України, з питанням хто ж призначив головною Нацбанку Валерію Гонтареву, при цьому питання прозвучало досить іронічно, так як відомо, що призначив її саме Петро Олексійович, передає Корупція.Інфо

Про це депутат пише на своїй сторінці в Facebook.

"Ми всі дуже хотіли, щоб це було ваше рішення кажучи про призначення Гонтаревої. Бо ви наше все. Без вас ми б не торгували з окупантом. Без ваших фірм не можна було б обкрадати армію. А скільки хочеться сказати про ваших ЗМІ! Хоча , тут треба не говорити, а пишатися. Без них ми б не знали «правди»", – іронізує Парасюк, додавши, що "радий" точу, що Порошенко президент.

"Петро Олексійович, як добре, що ви є. Стоп. Я забув про офшори. Пишу і пишаюся. Ви ж їх створювали, коли ми були в Іловайську. Це так дбайливо. Петро Олексійович, а НАБУ? Але тут треба остерігатися, бо вони можуть вас посадити за вашу корупційну діяльність, а ми цього не хочемо. Боріться, Петро Олексійович, вам Ахметов і Фірташ допомагає. І не відволікайтеся на якісь розслідування по Майдану, адже вам треба узурпувати владу, а на це не варто час втрачати! Ще ці кляті добровольці, вічно заважають!", – написав Володимир Парасюк.

 

 

 

Популярне: “Популярні і рейтингові і без нього”: Канал 1+1 відповів на звинувачення Олега Винника