вибори2

У Дніпропетровську чекають на скандал у Міській виборчій комісії після оголошення перших результатів виборів від екзит-полів.

Про це в ефірі Телеканалу новин "24" повідомила кореспондент Маріам Оганисян, передає Корупція.Інфо.

Громадська мережа "Опора" проводить паралельний підрахунок голосів на всіх виборчих дільницях у Дніпропетровську. За їхньою інформацією, станом на 16:00 явка виборців у місті склала 35,7% виборців, що майже на 2% більше.

Найбільша проблема тут є із діяльністю Міської виборчої комісії. Станом на 19:00 вона так і не розпочала свою роботу. Громадські активісти вважають, що головні складнощі почнуться із стартом її засідання.Сподіваємося, що організація запрацює. Багато що тут залежатиме від результатів голосування, що їх отримають штаби станом на 20:00. Ми не передбачаємо складнощів із відкриттям засідання. Але те, що станеться під час самого засідання — велика загадка, — заявив представник ГМ "Опора" Денис Давидов.

Річ у тім, що існує небезпека, що хтось із кандидатів може оскаржити результати виборів, аби визнати їх недійсними. Підстав для цього майже немає: порушення всього три, тому голосування неможливо визнати недійсним у межах усього одномандатного округу.

Але, активісти говорять, що порушення можна визнати на окремих дільницях, можна зірвати підрахунок голосів, вийти за строки, встановлені законом. На даний час у Дніпропетровську все спокійно. Обіцяють, що буде гаряче після 20:00.‡агрузка...