Гройсман про блокаду Донбасу: "Це спроби заблокувати наш економічний ріст".

Блокада окупованого Донбасу може привести до зупинки економічного зростання України.

Як повідомляє Корупція. Інфо, про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман на Facebook. 

"Те, що відбувається сьогодні, – це спроби заблокувати не залізничні ділянки, це спроби заблокувати наш економічний ріст, який почав відновлюватися. Робиться це в такий спосіб, який характерний саме для гібридної війни: використовуються внутрішні суперечності й конфлікти. 

Я сподіваюся, що кількість тих, хто розуміє, що неприпустимо руйнувати державу зсередини, буде ставати все більшою", – пише він. 

Як повідомляли, 2 лютого учасники торгової блокади перекрили залізничні колії біля Бахмута.

25 січня ветерани АТО заблокували залізницю Луганськ – Попасна в рамках торгової блокади окупованих регіонів Донбасу. Було заблоковано рух 12 поїздів загальною кількістю 700 вагонів. 16 лютого активісти заявили, що слідом за залізницею почали блокування автомобільних доріг.

На сепаратистських сайтах 27 лютого поширено спільну заяву ватажків так званих "ДНР" та "ЛНР", в якій вони вимагають від Києва до 1 березня зняти транспортну блокаду Донбасу, що, за їхніми словами, суперечить Мінським домовленостями. 

У разі якщо їхні вимоги не буде виконано, Олександр Захарченко та Ігор Плотницький погрожують взяти під контроль підприємства, що зберігають українську юрисдикцію, а також обіцяють на тимчасово непідконтрольних уряду України територіях припинити постачання вугілля.

1 березня керівництво терористичної організації "ДНР" повідомило про введення "зовнішнього управління" на українських підприємствах, розташованих в окупованій частині Донецької області.