Екс-член Партії регіонів Олена Бондаренко виступила з істеричною промовою на російському телебаченні, в якій поскаржилася на вигадані обмеження російськомовних в Україні і назвала плід своєї нездорової уяви "мовним геноцидом".

Таку бурхливу реакцію в коллаборантки викликала новина про те, що США визнав голодомор 1932-1933 років геноцидом проти українського народу, з чим зрадниця не погодилась. Свою неадекватну поведінку вона продемонструвала в ефірі пропагандистської програми "Недільний вечір з Володимиром Соловйовим" на телеканалі "Росія 1".

"Геноцид від слова гени. Тобто, ми повинні розуміти, що якщо відбувається винищення, знищення когось за принципом крові – це і є геноцид, це для нетямущих. А коли знищують без розбору, без заглядання у паспорт – це є дещо інша річ. Те що, до речі, зараз в Україні й відбувається! По суті відбувається геноцид! Тобто, у нас відділяють і розділяють різні групи за різними принципами. Російськомовний? Не жити тобі в Україні? На Донбасі в тебе стріляють? Не жити!" – озвучувала свої нахабні фейки зрадниця України.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

Крім того, вона звинуватила рідну країну в нібито поділі громадян на категорії та невизнанні деяких із них людьми за вказівкою США.

"Для американців – це дуже технологічна річ, яка застосовується ними постійно – розділити за якимось принципом і частину, яка їм не потрібна, дегуманізувати, тобто, зробити з них не людей, а тих, кого не шкода вбивати. Ось те, що по суті роблять зараз навіть із жителями Донбасу!" – не вгамовувалася розлючена екс-регіоналка.