Багато експертів вважають, що чинний президент України Петро Порошенко на майбутніх дебатах буде ймовірним переможцем, але це може бути зовсім навпаки

Таку думку озвучив блогер Макс Бужанський на своїй сторінці в Facebook.

Блогер стверджує, що уявлення не має, звідки взявся міф про те, що на дебатах Порошенко буде виглядати краще Зеленського. Через діяльність блогеру довелося брати участь в дебатах з багатьма нардепами, міністрами, журналістами і спікерами, прихильниками Порошенка.

«Ніякої спеціальної підготовки, та взагалі ніякої підготовки я не маю, проте, всі вони враження не справили. Монологи, ще так, читають на тверду трійку. А дебати- гав, гав, гав, Кремль, гав, гав, війна, гав, гав, зрадники, гав, гав, п’ята колона, гав, гав, регіонали. Все, повторити по колу нескінченно, зверху присипати безвізом».

На його думку такий набір тез може захопити тільки не думаючих головою людей, адже брехня в словах Порошенко відчувається в кожній обіцянці:

«Цей набір тез справить враження тільки на ідіота. Потрібно бути ідіотом, щоб вестися на брехню Порошенко, коли він говорить, що щось то там зрозумів, зробив висновки з критики і т.д. Тому що паралельно, синхронно, Волох заявляє зовсім інші речі-полковник ревниве, мстиве, закомплексоване чмо з хворим его. Вірте Волоху, каяття Петра Олексійовича не варте ламаного гроша», – пише блогер.

Що ж стосується Володимира Зеленського, то до нього Макс Бужанський байдужий, але визнає, що після брехні Порошенко, Зеленський починає привертати до себе увагу:

«Але коли чую і бачу те, що несуть прихильники Порошенко, Володимир починає мені подобається. Противно стояти поруч з помийним відром, хочеться перейти на інший бік вулиці», – підсумував Буржанскій.

Також раніше повідомлялося, що народний депутат України Семен Семенченко висловився з приводу грандіозного провалу Петра Порошенко, який не закінчиться для нього нічим хорошим.

Відповідний пост він опублікував в соціальній мережі Facebook.

Депутат написав, що зовсім нещодавно президент України Петро Порошенко заявив, що результат виборів був «одним з найважчих уроків в його житті». Але, Семенченко натякнув, що з цією заявою Порошенко поспішив, адже найважчий урок для нього ще попереду.