Стиль спілкування кандидатів у президенти під час телефонної розмови, що транслювалася наживо в ефірі програми "Право на владу" на телеканалі "1+1" в четвер, 11 квітня, був чоловічим. Так вважає один із учасників цієї розмови Володимир Зеленський.

"Мене цікавить тільки реакція українського суспільства. Мені здається, що я був відвертим, чесним, такий, як я є", – наголосив він. 

Політик пояснив, чому не сприймає пропозицію президента Петра Порошенка про проведення дебатів 14 квітня та дав зрозуміти, що стиль спілкування викликаний саме його опонентом.
"Ми домовилися, що в нас будуть дебати 19 квітня на НСК "Олімпійський". Я ніколи в житті не змінював правила, намагаюся так робити, намагаюсь бути, як мені сказав пан президент, "бути мужиком". Тому я стояв на своєму", – заявив Зеленський. 

Також Зеленський зазначив, цитуємо:

«Мені не подобається, коли мене ображають. І так як я поки що не Президент, можу дозволити собі бути собою до кінця. І я вважаю, що за ці п’ять років пан Порошенко зробив все, щоб наша країна не розвивалася. Його прихильники вважають, що він зробив все, що міг, для України », заявив він журналісту виданню "СТРАНА".

Зеленський сказав, що любить розмовляти на рівних.

«Ця людина (Порошенко П.О. – прим.ред.) стільки разів поспіль сказала, що я маріонетка і нaркoман, що у мене немає до нього поваги. У мене є повага до інституту Президентства, але не до нього. Оскільки це всенародно обраний Президент. Але на моральному рівні, чисто людському, я вважаю, що він просто ображає. Всередині «Кварталу-95″ всі знають, що у мене достатньо серйозна витримка. Я прощаю по-людськи будь-яку людину. Мене можна кілька разів образити, але у мене більше немає щік. Я підставив ліву, підставив праву, але я ж жива людина. Зі мною так розмовляли і я відповів так, як вважав за потрібне », – зазначив він.

Варто зазначити, що, команда Зеленського у п'ятницю, 12 квітня, оприлюднила відеоролик, в якому оголосила точний час і місце проведення дебатів: 19 квітня о 19:00 на НСК "Олімпійський".

"19 квітня о 19:00 головні дебати країни, суспільство отримає відповідь на головне питання: минуле чи майбутнє? НСК "Олімпійський". 19 квітня о 19:00", – йдеться у відеоролику.

Також, Кандидат у президенти України шоумен Володимир Зеленський заявив, що його нещодавня зустріч з президентом Франції Еммануелем Макроном пройшла конструктивно. 

"Дуже класна тепла атмосфера. Зустріч була конструктивною. Я побачив перед собою дійсно лідера об'єднаної Європи, мені сподобалося", – сказав він.

На уточнююче питання журналіста про що власне сторони говорили під час зустрічі, Зеленський відповів: "Про життя говорили. Про головне говорили: про припинення війни на Донбасі".