Відомий український військовий експерт Олег Жданов розповів, що підривом Каховської ГЕС російські окупанти фактично “втопили” усі окопи, укріплення та мінні поля, які готували на Херсонщині протягом близько півроку.

Про це Жданов повідомив у коментарі українським ЗМІ.

“Вони сьогодні втопили все, що вони набудували. Всі ті окопи, мінні поля, які вони там розставляли, склади, які позавозили. Я не впевнений, що вони їх вивезли, тому що наша розвідка про це нічого не казала”, – сказав військовий експерт.

Він додав, що взагалі не бачить логіки у діях російських окупантів. Жданов підкреслив, що ворог сам себе підтопив і зруйнував свою систему оборони.

Також Жданов припустив, що росіяни могли підірвати Каховську ГЕС, оскільки розуміють, що не зможуть стримати лінію фронту.

“І щоб унеможливити наше форсування Дніпра, вони зробили зону суцільного затоплення, як би себе трошки убезпечили. А з іншого боку можна припустити, що це паніка в російському командуванні, і вони просто руйнують перед тим як піти”, – сказав військовий експерт.

Жданов нагадав, що окупанти неодноразово говорили, що після них залишиться пустеля, якщо вони підуть.

“Значить це або руйнація за принципом “ми уходимо, після нас хоть потоп”. Або я ще не виключаю людський фактор, якийсь несанкціонований підрив. В плані того, що ми знаємо, що з минулого літа ще дамба була замінована» – нагадав Жданов.