Комедійний український ведучий Майкл Щур (справжнє ім'я — Роман Вінтонів) жорстко висміяв настоятеля Києво-Печерської лаври, скандального митрополита РПЦ в Україні Павла.

У програмі "#@)₴?$0 з Майклом Щуром" журналіст нагадав про заяви церковника про смерть чотирьох осіб нібито від його прокльонів. Так, раніше Павло розповів, що прокляв музейників-реставраторів, які працювали в церкві та з якими у нього був конфлікт.

"Оскільки сам Павло цього не приховує, то, я думаю, він не образиться, якщо я буду його називати вбивця Павло", — сказав ведучий.

"Владика Павло — людина, яка на чай офіціантам залишає життя… Однак, ми ж з вами освічені й розуміємо, що навряд чи він міг вбити людей прокльонами. З більшою ймовірністю, їх убили інфіковані американські комахи!" — продовжив Майкл Щур.

Так він згадав заяву церковника про те, що на колишній території СРСР нібито є кілька лабораторій США, які заражають комарів і відпускають їх, "щоб нести загрозу населенню".

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Журналіст жартома припустив, що під рясою митрополита, мабуть, ховається 12-річна дитина, яка його консультує.

"Значить, що ми маємо: настоятель лаври Павло надзвичайно тупий вбивця, ну, тому що сам зізнався в убивстві. І брехун, бо він насправді нікого не вбив. Кращої реклами для виходу з Московського патріархату і не придумаєш. Спасибі, владико Павле", — підсумував Вітонів.