У 75-річного політика виникли серйозні проблеми зі здоров’ям. Володимира Жириновського екстрено доправили до лікарні через тяжкий стан COVID-19.

Про це пише Cosmopolitan.

Голова ЛДПР підхопив коронавірусну інфекцію. Стан Володимира Вольфовича вселив побоювання лікарям. Вони ухвалили рішення про госпіталізацію політика. Його доправили до Центральної клінічної лікарні у Москві.

Медики обстежили славетного пацієнта. У нього діагностували двосторонню пневмонію. Виявилось, що серйозно постраждали легені. Ступінь ураження становить 50–75 відсотків та оцінюється як показник КТ-3.

Володимир Вольфович перебуває під постійним контролем спеціалістів. Жириновський розумів всю серйозність ситуації з пандемією. Він намагався убезпечити себе. Депутат Держдуми зробив вісім щеплень, щоб уникнути зараження.

«Якщо наводити конкретні приклади, то саме завдяки мені вакцинувалася більша частина депутатів нашої фракції. Дехто не хотів, але я ще влітку 2020 року на зборах заявив: на вибори підуть лише вакциновані, бо ми несемо відповідальність перед виборцями, ми не можемо їх заражати на зустрічах, не маємо права хворіти, і, крім того, вони беруть із нас приклад. І майже всі депутати зробили щеплення», – стверджував голова ЛДПР.

На думку Жириновського, людей не можна переконати вакцинуватися одними умовляннями. Він заявив, що громадян необхідно інформувати про ризики, які чекають на них самих і оточуючих.

«З початку пандемії я переконав, напевно, вже мільйони людей зробити щеплення від коронавірусу, бо саме ЛДПР першою розпочала широку кампанію за вакцинацію. Я на своєму прикладі ще у вересні 2020 року закликав щеплюватися», — наголосив депутат.

Нагадаємо, що російський політик неодоразово потрапляв у сумнівні ситуації. Нещодавно лідер ЛДПР запропонував у зв’язку з міжнародною обстановкою, що ускладнилася, присвоїти позачергові військові звання всьому депутатському корпусу в Росії.

«Усім депутатам-комуністам – звання єфрейтора, есерам – сержанта, «Єдиної Росії» – лейтенанта, а ЛДПР – полковника. Ну, а мені окремо генерал-майора – його ще перший президент Росії мені привласнив, але досі це рішення не оформлене», — написав політик.