сок

Самогубство українського бізнесмена, колишнього голови наглядової ради "Укрексімбанку" Ігоря Сотуленко могло бути пов'язано з незаконними кредитами, які були видані за часів колишнього президента України Віктора Януковича.

Таку думку висловив народний депутат, радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко, передає 112 телеканал, передає Корупція Інфо

"Державні банки, Сбербанк," Ексімбанк "були за часів Януковича" дійними коровами "для нього і родини. Видавалися дуже великі кредити, застави під які не було або які були нісенітницею. У мене таке бачення, що до цієї особи було багато запитань від правоохоронних органів з приводу того, як ці кредити видавалися. І можлива така ж ситуація, як з паном Чечетовим. Він зрозумів, що доведеться відповідати. Хоча я і не виключаю інших версій, але я думаю, що ця буде основною. Ця людина за часів правління Азарова і Януковича керував банком, видавав величезні кредити. Ці кредити могли видаватися без тих підстав, які повинні бути за законом ", – зазначив Геращенко.

Нагадаємо, раніше джерела в правоохоронних органах повідомили, що Ігор Сотуленко викинувся з вікна квартири в центрі Києва. У квартирі також була виявлена ​​передсмертна записка.