Лідер Радикальної партії Олег Ляшко записав термінове відеозвернення до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, міністра інфраструктури Володимира Омеляна і голови «Укравтодору» Славоміра Новака з вимогою виділити кошти на ремонт дороги Миколаїв-Кривий Ріг-Дніпро.

Відповідне звернення Ляшко зробив під час онлайн-трансляції у Facebook.

«Я хочу, щоб на цю дорогу подивився премєр-міністр Гройсман, міністр інфраструктури Омелян, голова «Укравтодору» Новак. Ви розповідаєте про масштабний ремон доріг… Хлопці, ось дорога, яка потребує ремонту, тому що по ній зі швидкістю більшою, ніж 30 км/год їхати неможливо», – звернувся він до чиновників, демонструючи жахливий стан центральної дороги державного значення N11 на проміжку між Миколаєвом і Кривим Рогом. Загальна протяжність цієї траси 130 кілометрів.

Популярне: 700 гривень для кожного: Хто з українців і за що може отримати премію від держави


«Це не дорога, а сльози і горе, це розбиті машини, втрачені час і можливості. Тому ми звертаємося до уряду, мінтранспорту і «Укравтодору» з вимогою виділити кошти на її відновлення, щоби це була дорога життя, а не дорога, яка вбиває людей», – заявив політик.

Ляшко і його помічники поспілкувалися з людьми, які в той час проїжджали повз них. Водії зізналися, що не вірять, що коли-небудь ця дорога буде відремонтована. За їхніми словами, переміщатися по дорозі можливо хіба що зі швидкістю 10 км/год.

«Щоби в країні не було таких доріг, треба не красти, виділяти гроші на їхній ремонт, а тих, хто краде, заасфальтовувати», – заявив лідер РПЛ.

Завершуючи відеовключення, Ляшко пообіцяв зробити все можливе, щоби «дорога смерті Миколаїв-Кривий Ріг-Дніпро стала дорогою життя».

Нагадаємо, Олег Ляшко сказав, що головною людиною в країні має бути людина праці.